Eskimiş ve dökülen mutfağımı baştan yarattı ,fikirler sunarak olabileceğinin en güzelini yaptı,Isparta da nadir esnaflardan en önemlisi söylediği zamanda teslim edip sözünü tutan biri,işçiliğine söyleyecek söz bulamıyorum eşi Şule hanıma ve Cem beye çok teşekkür ediyorum.Hic tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla evinizi teslim edebilirsiniz.iyiki sizi tanımış , iyiki sizinle mutfağımı yenilemişim 😊

Özen Gökmen

Cem bey ve ekibine çok teşekkür ederim, en başta güler yüzü, aydınlatıcı fikirleri ve her aradığımda bana ve tanıdıklarıma yardımcı olmasından dolayı minnettarım.

GökhanSert

Evimizin tüm mobilyalarını yaptırdık.Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz

Sevgi Er

Evimin tüm dolaplarını yaptırdım çok memnun kaldım mutfak yatak odası vestiyer çocuk odası vs teşekkürler Uğur mobilya herkese tavsiye ederim

Makbule çetinDoktor

Mutfak ve banyo dolaplarımızı UĞUR mobilya sayesinde yeniledik çok beğenerek kullanıyoruz. Teşekkürler UĞUR MOBİLYA

Hatice AltınbaşEv hanımı

Cem Bey’e ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Sağlam işçilik.

Yusuf SarıyıldızMühendis

Eski model mutfak dolaplarımızı yenilettik. Çok modern oldu ve içimize sindi. Emeğiniz için teşekkür ederiz. Bol kazançlar.

Rezzan Büyükçınar Ev Hanımı

Kalitesini her yerde anlattığım uğur mobilya.. Bizim için yeri çok ayrı. Eşim bu tarz konularda çok titizdir. Kullandıkları mobilya, rayından tutun kulp gibi en ufak ayrıntısına kadar uğur mobilya dikkatli ve özenli çalışıyorlar. İlgileri için ayrıca teşekkür ediyoruz. Cem Bey ve Şule Hanım her konuda gece gündüz sorularımıza cevap verdiler. Kararsızlıklıklarımız oldu ve sabırla bizi dinlediler. Teşekkürler Uğur Mobilya.

Merve Özdeş Yönetici Asistanı

Köydeki evimize mutfak dolabı, yatak odası için gardrop, gömme dolaplar ve kapılarımızı yaptırdık. Ve beğenerek kullanıyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Gürcan Giray

Kalite ve uygun fiyatın adresi. Uğur Mobilyaya ilgi ve alakalarindan dolayı teşekkür ediyorum.. Bol kazançlar.

Gamze AvciÖğretmen

Evimizin mutfak dolaplarını yeniledik, kaliteli işçilik,kaliteli malzeme ve güler yüzlü hizmet için teşekkürler Uğur Mobilya.

Mustafa ÖztürkÖğretmen

Geçen ay yatak odasına boydan boya dolap yaptırdık ve mutfak dolaplarını tadilat yaptırdık. Çok memnun kaldık. Cem Bey ve Şule Hanımın ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçte oda kapılarını yaptıracağız. Herkese tavsiye ederiz. Kolay gelsin bol kazançlar.

Ayşegül Ersoy

Muntazam işçiliği ile bir numara. Emeğinize sağlık.

Zeliha tanriverdi

Uğur Mobilya' ya uygun fiyat ile çıkarıdıkları harika iş için çok teşekkür ediyorum.

Sedat TunaŞirket Yöneticisi